Zmeny v kádri pred jarnou časťou ročníka 2014/2015

Nie najoptimálnejšie výsledky jesene a postavenie v tabuľke IV.ligy JUH ročníka 2014/2015 po jesennej časti malo za následok výmenu na trénerskej stoličke. Bývalého trénera Mareka Tokára vymenil bývalý hráč 1. československej futbalovej ligy Peter Andrejco, ktorý odohral 5 ligových zápasov za Lokomotívu Košice a 7 ligových zápasov za Plastiku Nitra. Bývalému trénerovi ďakujeme za prácu, ktorú odviedol v predchádzajúcom období pri seniorskom mužstve a želáme mu veľa ďalších športovo-trénerských úspechov v práci s najmenšími ratolesťami, nakoľko v klube bude pokračovať v doterajšej výchove prípravok. Novému trénerovi prajeme veľa úspechov pri mužstve a dosiahnutie želaných výsledkov, ktoré by FK Čaňa povzniesli do vyšších miest tabuľky IV.ligy Juh. Čo sa týka samotného zloženia mužstva, pred zimnou prípravou nedošlo k veľkému pohybu hráčov a kostra ostala takmer nepozmenená. Zimnú prípravu s mužstvom začal Ondrej Čigáš zo Ždane a na „skusy“ resp. zimnú prípravu s mužstvo Vyšného Opátskeho začal Jozef Molnár. Do začiatku súťaže však je ešte ďaleko a v marci to môže byť úplne inak. Trénerom mládežníckych mužstiev Štefanovi Dobóczimu Václavovi Škovranovi ako aj samotným hráčom všetkých mužstiev prajeme úspešnú zimnú prípravu bez zranení.