Zlý začiatok

V prvom kole novej sezóny sme na vlastnom ihrisku privítali za veľmi pekného a teplého počasia súpera z Krompách. Tento náš známy súper sa predstavil na našom ihrisku po jednej sezóne strávenej vo vyššej súťaži.Zápas bol vzhľadom na prvé kolo  veľmi opatrný, mužstvá sa spoznávali a nevytvárali si zo začiatku zápasu žiadny tlak a šance. V 13 minúte sa jeden z hosťujúcich hráčov prekľučkoval až do pokutového územia, kde bol podľa rozhodcu nedovolene zastavený a nariadený pokutový kop s istotou premenil Rodzik. Po tomto góle sa hostia stiahli na svoju polovicu a čakali na útoky domácich. Od inkasovaného gólu si domáci vytvorili tri-štyri sľubné šance,ale ani jednu nevedeli premeniť.

Druhý polčas bol už zo strany domácich len o platonickom tlaku, hostia umne bránili, snažili sa podržať loptu na svojich kopačkách.  Pred koncom zápasu im vyšli dva rýchle brejky, ktoré zakončili gólom. V 82. minúte sa presadil Uhrín, v 83 minúte opäť Uhrín.

Pre našich chlapcov to bol na začiatok sezóny veľmi ťažký zápas vzhľadom  na značné zmeny v kádri.  V ďalších zápasoch očakávame nárast výkonnosti celého mužstva.

Dátum Čas