Zimná príprava pokračuje

Naše „A“ mužstvo od 6.2.2016 odohralo ďalšie 3 prípravné zápasy, keď konfrontovalo svoje kvality s účastníkmi rôznych súťaží.

Postupne to bolo 6.2.2016 na umelej tráve na Užhorodskej v Košiciach, keď sme sa stretli s mužstvom FK Slovan Veľký Folkmar, ktorý hraje v našej IV.lige JUH. Bol to vyrovnaný zápas, ktorý sme nakoniec doviedli do úspešného konca a súpera sme zdolali 4:3. Naše góly strelili – Steininger, Schnurer, Molnár, Török.

O týždeň 13.2.2016 sme nastúpili na umelej tráve v Moldave nad Bodvou proti domácemu mužstvu FK Bodva Moldava nad Bodvou, ktoré pôsobí v súťaži vyššie a to v III.lige Východ VsFZ. Domáci nás nešetrili do polčasu sme prehrávali už 0:5. Gólmi Steiningera a Lipnického v 2. polčase sme aspoň čiastočne skorigovali skóre zápasu a nakoniec sme domácim podľahli 2:5.

Dňa 20.2.2016 znovu na umelej tráve v Moldave nad Bodvou nás patrične preveril účastník druhej najvyššej súťaže DOXXBET ligy sk. Východ FK Haniska. Súper nám prakticky nedal šancu, ale i tento zápas ako aj predchádzajúce ukázal, na ktorých hráčoch môže tréner stavať. Kanonierske kvality potvrdil Tomáš Steininger, ktorý ako jediný zmiernil našu prehru 1:5.

Zimná príprava pred začiatkom jarnej časti bude z našej strany pokračovať ďalej dvomi prípravnými zápasmi a to 27.2.2016 s mužstvom FK Geča 73 a 5.3. alebo 6.3.2016 s mužstvom TJ FK Vyšné Opátske, čo bude zároveň generálka pred začiatkom jarnej časti.

1 kometár