Zápas obratov

V 19. kole sa naši chlapci stretli v derby zápase s mužstvom z Kalše. Do zápasu sme vstúpili veľmi aktívne , vytvorili sme si zopár príležitostí a v 8.minúte sme sa ujali vedenia po krásnej strele Ondreja Čigáša.

Hostia sa pomaly dostávali do tempa a v 22.minúte vyrovnali po peknej akcii a góle Jančiho. V 40 minúte to už bolo 1:2, ked sa hostia presadili po rohovom kope a hlavičke Krakovského.
Do druhého polčasu sme nastúpili s cieľom otočiť výsledok, vyrovnať sa nám podarilo veľmi skoro , po peknej akcii sa presadil Ján Rentko, keď v 61 minúte dorazil odrazenú loptu do siete. Víťazný gól chceli streliť obidve mužstvá, hráči nasadili vysoké tempo na obidvoch stranách. Hostia rýchlimy protiútokmi ohrozovali našu bránu, ale vsietiť gól sa podarilo až v 88 minúte Erikovi Čontošfalskému.
Zápas sa musel páčiť všetkým divákom, ktorých sa teraz zišlo 250.

Dátum Čas