Začiatok sa vydaril

0
19

Prvé kolo v novej sezóne nám do cesty postavilo nováčika s Petrovce nad Laborcom.

Po oťukávacích desiatich minútach sa domáce mužstvo rozbehlo a v priebehu niekoľkých chvíľ si vytvorilo niekoľko stopercentných šancí, niektoré aj s gólovým efektom.

Ako prvý si v 12 min otvoril účet v novej sezóne po prihrávke Steininger, keď využil kolmicu od Lipnického. O 3 minúty už bolo 2:0, ke´dpo ďalšej peknej prihrávke Lipnckého sa výstavným kúskom predviedol kapitán Torok. V 34 minúte sa uviedol prvým zásahom v novom drese Stankovič. V 38 minúte po nariadenom pokutovom kope, ktorú premenil Lipnický, už bolo 4:0.

Druhý polčas už nemal vysoké tempo, hostia sa stiahli na svoju polovicu, do útoku vyrážali sporadicky, domáci po prestriedaní znížili tempo. V 55 minúte zvšil na 5:0 ďalší novic Almáši. Skóre uzavrel asi najlepší hráč na ihrisku Lipnický. Rozhodca Olejnik nič nepokazil.

V stredu 2.8. cestujeme na ihrisko do Malej Idy, v nedeľu 56.8. hostíme ďalšieho nováčika – Družstevník Čičarovce o 16:30.