Začiatok jarnej časti

Začiatok jarnej časti nám vyšiel na výbornú, keď na domácej pôde sme zdolali družstvo AŠK Mária Huta Gelnica v pomere 2:0 presne sa trafili v 20. minúte Ladislav Torok a v 43. minúte Branislav Hanzeľ. V nedeľu sme cestovali na stretnutie do susednej Geče kde začiatok zápasu bol o 10:45 a  v ktorom sme taktiež boli úspešný, keď v 20. minúte našiel centrom Ladislav Torok hlavu Davida Lipnickeho, ktorý otvoril skóre na 0:1, v 50. minúte sme zahravali pokutovi kop po faule v pokutovom území hráča Geče na nášho útočníka Davida Lipnickeho, pokutový kop úspešne zahraval Branislav Hanzeľ a tak sme v 50. minúte viedli uz 0:2 a v 61. minúte Geca znížila na 1:2 v ďalšími priebehu sme si vypracovali ešte 3 gólové príležitosti, ktoré neboli úspešne, a tak konečný výsledok bol 1:2. Radi vás pozývame na najbližší domáci zapas, ktorý sa uskutoční v nedeľu t.j. 2.4.2017 keď na domácej pôde privítame družstvo z Krasnohorskeho Podhradia začiatok zápasu je naplánovaný 15:30. Príďte podporiť naše A-mužstvo.