Vysoké víťazstvo

V 19.kole s me na svojom ihrisku privítali Krásnohorské Podhradie. Zápas nemal vysoké tempo, väčšiu čas  zápasu sa hralo na polovici hostí, ktorý síce dobre bránili, ale nevydržali celý zápas.

Prvý polčas sa skončil výsledkom 2:0, keď sa v 14.min presadil po peknom prieniku Braňo Hanzeľ. V 30 minúte sa hlavou po rohovom kope presadil Klimek. Hostia mali dva výborné šance, po rýchlych brejkoch, ale ani jednu nepremenili.

Druhý polčas už bol jednoznačnejší, domáci zvýšili tempo hry a v 49 min sa strelou spoza šestnástky prezentoval Dávid Lipnický. Potom sa hra vyrovnala hralo sa zväčša medzi šestnástkami. Až v poslednej pätnásťminútovke sa roztrhlo vrece s gólmi. V 75 min sa opäť presadil Hanzeľ, potom stihli hostia streliť v 78 min čestný úspech. Posledné slovo a to dvakrát mal ešte Hanzeľ , keď najprv v 79 min pekným gólom s priameho kopu a potom ešte v 84 min uzatvoril skóre zápasu na 6:1.

Za zmienku stojí ešte fair-play hra hostí. Oprava rozhodcu vo svoj neprospech je prejavom slušnosti voči hráčom súpera.