Výhra vonku

Na posledný zápas roka 2015 sme vycestovali na pôdu nováčika súťaže AŠK Maria Huta Gelnica a vedeli sme, že nás čaká ťažký oriešok, lebo domáci doposiaľ na svojej pôde v Žakarovciach, kde hrávajú svoje zápasy, ešte v tomto ročníku neprehrali. Úvod sme mali veľmi dobrý a hneď v 8 min. Stanislav Ohman si obhodil obrancu z ľavej strany a „obaľovačkou“ nedal brankárovi domácich šancu. Mali sme hernú a územnú prevahu a už do polčasu mohlo byť „vymaľované“ rozdielom triedy, ale nevyužili sme svoje šance.
V druhom polčase sme pokračovali vo svojej hre a náš ďalší gól pridal v 70 min. čerstvý narodeninový oslávenec Tomáš Steininger a viedli sme 2:0. Domáci vykresali nádej v 77 min., keď Matúš Hudák z priameho kopu znížil na konečných 2:1 v náš prospech. Domáci sa na záverečný finiš už nezmohli a my si odnášame domov cenné body, ktoré nás posúvajú do vyšších miest tabuľky.