Vydreté víťazstvo

V nedeľu sme privítali na našom ihrisku mužstvo s Kráľovského Chlmca.  Nebol to veľmi pekný futbal, obidve mužstvá si uvedomovali dôležitosť zápasu. Mali sme síce územnú prevahu, ale výraznejší tlak sme si nevypracovali , niektoré šance a pološance ostali nevyužité. Hostia toho veľmi neukázali , prišli od začiatku zápasu zo zabezpečenou obranou, a do protiútokov sa veľmi nedostávali. Prvý polčas sa skončil spravodlivou remízou.

Druhý polčas sme otvorili hneď na začiatku gólom Lukáša Labiča, ktorý bol pre naše mužstvo vykúpením. Chlapci sa uvoľnili a začali viac kombinovať a nechali hrať viac súpera. Po získaní lopty sa snažili pre rýchly protiútok. Po jednom z nich sa presadil Tomáš  Boda , keď krásnou strelou spoza šestnástky nedal brankárovi hostí žiadnu šancu.

Získali sme dôležité tri body, v túto nedeľu hráme v neďalekej Šacui a potom hostíme doma OŠK Rudňany.

Dátum Čas