Vydarený začiatok zimnej prípravy

V sobotu 24.1.2015 o 15.30 hod. sme odohrali prvý prípravný zápas počas zimnej prestávky v súťažnom ročníku 2014/2015.Na umelej tráve Užhorodská v Košiciach sme si zmerali sily s tabuľkovým susedom našej súťaže IV.ligy Juh ( o jednu priečku vyššie od nás na 11.mieste) a to FK TJ Lokomotíva ŠM Michaľany. Z oboch strán to bol rýchly zápas a bolo sa na čo pozerať. Chlapci si z chuti zastrieľali a odohrali kvalitný súboj. V pozitívnom svetle sa ukázal donedávna dlhšie pauzujúci kvôli zraneniu Stanislav Ohman, ktorý strelil 3 góly. Po jednom zásahu pridali Patrik Varhoľák a zo susednej Ždane už od 15.2.2015 u nás hosťujúci Ondrej Čigáš, ktorý pôdu Čane dôverne pozná. Nakoniec sme súpera zdolali presvedčivo 5:2 a tak úspešne zahájili zimnú prípravu.