V zime víťazstvo

V 23 kole sme na domácej pôde hostili mužstvo z Veľkého Folkmara. Vo veľmi zlom počasí, ked teplota vystúpila na maximálne 5 st. Celzia, za silného vetra a dažďa, sa hral celkom zaujímavý futbal. Hostia majú vo svojom mužstve celý rad skúsených a kvalitných hráčov, aj domáci sa dostávajú do celkom slušnej formy, preto zápas nebol nudný a na ihrisku sa vždy niečo dialo. Prvú veľkú šancu mali hostia, ale zakončenie Belejovi nevyšlo. Potom sa z priameho kopu z hranice šestnástky pokúsil zmeniť stav Hanzeľ, ale jeho pokus skončil na žrdi brankára Juríka. Na konci prvého polčasu bol v šestnástke faulovaný Lipnický a nariadený pokutový kop premenil Hanzeľ.
Do druhého polčasu sme nastúpili s náhradným brankárom Brindom, a ten sa veru nenudil. Hostia zvýšili tempo a hrozili stále viac a viac. Po sérii šancí sa zdalo, že zápas otočia, ale domáci brankár bol proti. Platilo staré nedáš-dostaneš a po rýchlom úniku Schnurera a jeho peknom centri sa efektne presadil po druhýkrát Hanzeľ. Po druhom góle domácich sa do konca zápasu už nič vážnejšie nestalo, hostia zvoľnili tempo a domáci udržiavali tento stav do úspešného konca.
V najbližšom kole sa predstavíme na ihrisku v Sobranciach, doma hráme najbližšie 8.5.2016 o 16:30 s Michaľanami.