V susednej Geči víťazne

V nedeľu 3.4.2016 dopoludnia o 10.45 hod. naše mužstvo odohralo ďalší zápas sezóny v susednej Geči u nováčika súťaže.

Od začiatku zápasu, ktorý sa hral pred kulisou 400 divákov, sme boli aktívnejší v útoku a naša snaha bola korunovaná vedúcim gólom. Ten padol už v 6´po nariadenom pokutovom kope pre úmyselné hranie rukou na bránkovej čiary hráčom domácich Petrom Timkom, ktorý bol zároveň aj vylúčený. Nariadenú penaltu bezpečne premenil Branislav Hanzeľ a viedli sme 1:0. Už o niekoľko minút však mohlo byť vyrovnané i napriek tomu, že domáci hrali oslabený, ale naše mužstvo ako správny kapitán podržal brankár Maroš Binda, ktorý zachránil reflexívne na čiare. Od tejto chvíle sme vzali opraty zápasu pevne do svojich rúk, loptu sme mali vo svojom držaní, ale nevedeli sme sa presadiť. Domáci skúšali spôsoby ako vyrovnať, ale nedarilo sa im to. V druhom polčase pridal v 48´náš druhý gól Tibor Schnurer, ktorý nájazd bezpečne premenil. I po tomto góle sa domáci nevzdávali a posledných 15 min. zápasu sa nadýchli k poslednému odporu. Snažili sa o strelenie kontaktného gólu, ale zlyhavali v koncovke. 10 min. sme boli pod tlakom a gól zo strany domácich visel na vlásku. Paradoxne sme to boli my, keď v 88´sa presadil presnou krížnou strelou k žrdi Lukáš Labič, ktorý zavŕšil gólový rezultát zápasu a súpera sme na jeho domácej pôde zdolali 3:0. Nabiť vylúčenia domáceho hráča hneď v úvode zápasu, mohli nás domáci podstatne viac potrápiť.