V Rudňanoch víťazne

0
11

V nedeľu 31.5.2015 sme vycestovali bez viacerých hráčov ( Miškovič, Labič, Ružička, Tereščík) na pôdu do Rudňan.

Samotný zápas sa začal s drobným oneskorením z dôvodu, že časť mužstva pre technické problémy pricestovala na zápas „v hodine dvanástej“ tesne pred 17.00 hod. a zápas absolvovala bez predzápasovej rozcvičky. A to hneď domáci využili na strelenie úvodného gólu, keď už v 3´sa presadil Marek Regec. Do polčasu mali domáci ešte niekoľko náznakov šancí, ale to bolo z ich strany všetko. My sme postupne začali vyrovnávať hru a vyrovnania sme sa dočkali tesne pred koncom I. polčasu. V 44´ Laci Török využil zlú rozohrávku domácich na polovici ihriska a individuálnou akciou sa presadil cez dvoch hráčov a vyrovnal na priebežných 1:1. V II. polčase sme už boli lepším celkom a v 58´ sme sa ujali vedenia po rohovom kope, keď skóroval Erik Čontošfalský. Poistiť vedenie 2:1 mohol Ondrej Čigáš, ale jeho strela skončila na žrdi domácej brány. Naše mužstvo ako to už býva zvykom na súperových ihriskách bolo znovu obraté o možnosť kopať penaltu po faule na Stana Ohmana, ale rozhodcovia stále živili nádej domácich o voľajaké to bodové presadenie sa. Ale aj evidentná pomoc rozhodcov domácim nepomohla a my sme si zaslúžene odviezli zo Spiša plný bodový zisk po výhre 2:1.

Naše mužstvo v nedeľu 7.6.2015 cestuje v predposlednom kole za súperom do Strážskeho.