V Rožňave bez nároku na body

V sobotu 19.3.2016 sme cestovali na pôdu MFK Rožňava, ktorá sa potáca v zostupových vodách. Domáci, ktorý v minulom kole zvíťazili v Krompachoch nastúpili do zápasu s odhodlaním získať plný bodový zisk. Nás zápas zastihol nekoncentrovaných a od 3 min. sme prehrávali po góle Jaroslav Figúra. Domáci boli lepší v držaní lopty a vypracovávali si aj šance. Jedna z nich v 19 min. skončila ich druhým gólom, keď skóroval Filip Kovács. Ako takú nádej nám vrátil nádherným gólom náš najlepší strelec sezóny Dávid Lipnický. Ale druhý polčas boli domáci znovu lepší na lopte a v 64 min. pochoval naše nádeje druhým gólom Filip Kovács a definitívu stanovil v 82 min. svojim druhým gólom aj Jaroslav Figúr a prehrávali sme 1:4. Pritom stav sa mohol meniť ešte aj v 68 min. ale Miloš Gallo-Barnák nepremenil pokutový kop. O skorigovanie stavu z nášho pohľadu na konečných 2:4 v náš neprospech sa postaral Tomáš Steininger.

V nasledujúcom zápase 19-eho kola v nedeľu 27.3.2016 o 15.00 hod. nás na domácej pôde preverí veľmi ťažký súper, ktorý figuruje na 3. mieste súťaže TJ Mladosť Kalša.