V Rožňave bez bodu

0
30

V nedeľu 11.6.2017 sme cestovali na pôdu vedúceho mužstva IV. Ligy JUH VsFZ MFK Rožňava. Stretnutie bolo vyrovnané, šance boli na obidvoch stranách, v 1. polčase sme domácim nedali možnosť vypracovať si nejakú vyloženú gólovú šancu, ale naopak, najväčšiu šancu sme mali my, v 28. minúte sa do brejku dostal Tomáš Steininger.

V 2. polčase nás domáci pritlačili na našu polovicu ihriska, ale stále sa gólovo nepresadili vďaka nášmu výborne chytajúcemu brankárovi Marošovi Bindovi. Domáci nám vsietili gól trinásť minút pred koncom stretnutia a ďalší gól pridali v 87. minúte, čiže sme v Rožňave podľahli v pomere 2:0 (0:0)

Zostava FK Čaňa: Binda – Rentko, Bučko, Gorej, Vaľa (82´Buček) – Peťovský, Torok, Schnurer, Labič (68´Hanzeľ) – Lipnický, Steininger

ŽK: bez, Divákov: 850, Rozhodovali: Bochnovič – Kočíš, Lešková DZ: Popik