V nedeľu nás preverilo Krásnohorské Podhradie

V nedeľu 15.2.2015 sme odohrali tretí prípravný zápas počas zimnej prestávky na UT v Moldave nad Bodvou. Nebolo to však mužstvo Dobšinej, ktoré nemohlo odohrať zápas z objektívnych dôvodov, ale tiež účastník V.ligy skupiny Košicko – gemerskej FK Krásnohorské Podhradie. Bol to bojovný zápas a hostia s nami držali krok do prvého polčasu, ktorý sme vyhrali gólom Laciho Töröka 1:0. V II.polčase po chybe brankára hostí pohodlne hlavou zvýšil na 2:0 Igor Hriš. Nádej hostí vzplanula, ke´d sa hosťom podarilo znížiť na priebežných 1:2. To však bolo z ich strany všetko. A nakoľko my sme pridali ďalšie tri góly, súpera sme porazili rozdielom triedy 5:1. Postupne naše vedenie zveľaďovali a strieľali góly Ondrej Čigáš, Tomáš Borovský a skóre zápasu zakončil z pokutového kopu najlepší strelec prípravy Stanislav Ohman. V nedeľu 22.2.2015 nás čaká ďalší prípravný zápas s účastníkom IV.ligy Sever FK Slovan Kendice.