V generálke sme remizovali s Vyšným Opátskym

Začiatok jarnej časti ročníka 2014/2015 sa blíži míľovými krokmi a preto sme v sobotu 7.3.2015 využili poslednú možnosť odohrať prípravný zápas. V generálke pred začiatkom jarnej časti súťaže sme privítali účastníka III. ligy Východ Vyšné Opátske.A naše mužstvo si za predvedený výkon zaslúži uznanie, lebo i napriek nepriaznivému I. polčasovému stavu 2:0 v prospech hostí sme nakoniec doviedli zápas do remízového stavu 2:2. V I. polčase sme do 38 min. hrali pozorne v obrane a vytvárali si aj šance pred súperovou bránou. Gól sme však nevsietili a boli to hostia, ktorí sa ujali vedenia gólom Tomáša Steiningera, ktorý po vyrazenej strele pohodlne do prázdnej brány otvoril gólový účet zápasu. O niekoľko minút si ten istý hráč nabehol na center a jeho hlavičku náš brankár Maroš Binda síce zlikvidoval, ale po vyrazenej hlavičke sa k lopte dostal znovu ten istý hráč a ujal hostí vedenie 2:0. Zbrane sme neskladali, v II. polčase sme zlepšili defenzívu a zrýchlili prechod do útoku. V 70 min. sme zahrávali priamy kop, loptu Stanislav Ohman umne poslal pred súperovu bránu a Lukáš Vaľa center pohotovo využil a znížili sme na 1:2. Súpera sme už takmer k ničomu nepustili a keď sa už zdalo, že zápas prehráme, v posledných sekundách sme rýchlo rozohrali postranné vhadzovanie na Ondreja Čigáša, ktorý si po ľavej strane umne potiahol loptu do šestnástky a prízemnou strelou k žrdi vyrovnal na konečných 2:2. Naše mužstvo pod vedením nového trénera Petra Andrejca v zimnej príprave v piatich zápasoch ani raz nenašlo premožiteľa, čo môže znamenať pre kolektív ten správny impulz pred začiatkom jarnej časti súťaže.