Návrat bez bodov

Na pôdu k priebežnému lídrovi súťaže sme cestovali v snahe uhrať prijateľný výsledok. Od úvodu sme boli prekvapení hrou lídra, ktorý vôbec nepôsobil dojmom, že je to vedúce mužstvo súťaže. V I. polčase sme mali 3 sľubné rýchle prečíslenia, ktoré sme však nevyužili, lebo v rozhodujúcich chvíľach sme situácie vyriešili nesprávne. Domáci sa vedenia ujali v 34´, keď sa s našou obranou pohral Peter Palencsár, na viackrát si posunul loptu a vyslal nechytateľnú prudkú strelu priamo do „šibenice“, čo sa nakoniec ukázalo ako jediný gólový moment celého zápasu. Snažili sme sa v strede ihriska kombinovať, čo sa nám darilo viac ako domácim, ale boli sma jaloví v zakončení. V II. polčase sa hrala vyrovnaná partia, ale znovu sme zlyhali v koncovke, keď sme nevyužili 2 čisté šance. Posledných 15 minút zápasu bolo v našej réžii, ale zlepšená hra nepriniesla vytúžené vyrovnanie, lebo proti tomu bol aj hlavný rozhodca. Ako to už býva zvykom na pôde súpera sú rozhodcovia k nám nekompromisní, lebo aj dnes nás obrali o čistý penaltový kop a nezmyselným verdiktom v náš neprospech nás obrali o gólovú šancu. Minimálne sme si zaslúžili 1 bod, čo by bola spravodlivá remíza, ale to by sme museli aspoň premeniť niektoré naše vyložené šance.

Dátum Čas