Uchmatli sme bod

V predposlednom domácom zápase tejto sezóny sme mali proti sebe veľmi zdatného súpera, prvé mužstvo tabuľky FK Šaca. V prvom polčase hostia s pomocou vetra udávali tón zápasu a vytvárali si príležitosti. Hra

sa postupom času vyrovnávala, aj domáci sa pokúšali dobýjať bránu hostí.
V 22.minúte sa hostia po rohovom kope ujali vedenia, keď hlavou sa presadil Sciranka.
V druhom polčase sa hra otočila , domáci využívali silu vetra a párkrát ohrozili bránku hostí. Vyrovnanie prišlo po výborne kopnutom rohovom kope Stanislava Ohmana, keď si loptu do vlastnej siete zrazil Sciranka. Zápas sme ešte mohli otočiť na svoju stranu , ale remíza v tomto zápase je spravodlivá. Najbližšie hráme dva zápasy vonku , najprv v Rudňanoch, potom v Strážskom a v poslednom kole v sobotu 13 júna o 18:00 privítame ďalšieho ašpiranta na postup Veľký Horeš.

Dátum Čas