Tri body z Poproča

Na pôdu posledného celku súťaže sme cestovali s vedomím, že ak podáme zodpovedný výkon, budeme sa tešiť z plného bodového zisku. A od úvodných minút sa predpoklady začali aj napĺňať, keď hneď v úvode v 4 min.

nás ujal vedenia Ondrej Čigáš. Boli sme lepším celkom hoci domáci sa snažili a bojovali. V 13 min. sme však pridali ďalší gól, keď sa presadil Ján Rentko. Hrali sme uvoľnene, dobre kombinačne v strede poľa, zodpovedne v obrane. Do polčasu sme pridali ešte jeden gól, ktorý v 35 min. strelil Lukáš Labič. Náš brankár Maroš Binda veľa práce v zápase nemal, ale za stavu 3:0 v náš prospech podržal mužstvo pri dobrej šanci domácich, ktorí mohli znížiť. V II. Polčase sme kontrolovali priebeh zápasu a mohli sme pridať ešte ďalšie góly, ale svoje šance sme nevyužili. Avšak ešte jeden gól sme vsietili, keď sa v 80 min. presadil Stanislav Ohman a stanovil výsledný rezultát zápasu na konečných 4:0 v náš prospech.

Poproč – Čaňa 0:4 ( 0:3 )

Rozhodoval: Cyril Juhás

Zostava FK Čaňa: Binda – Varhoľák, Čontošfalský, Rentko, L. Vaľa – Miškovič ( 71´Török), Rúžička, Čigáš, Labič ( 83´Sciranka) – Ohman, Dombrádi ( 57´Hriš )