Tesná prehra v Chlmci

Na zápas k súperovi sme vycestovali bez viacerých hráčov ( Ohman, Labič, Tereščík) už so 100% istotou zotrvania v súťaži a preto tréner dal od začiatku zápasu šancu hráčom z lavičky. Domáci, ktorý sa topia v

zostupových vodách potrebovali nutne bodovať a tomu aj podriadili taktiku zápasu. Snažili sa všemožne niečo vymyslieť, aby vsietili gól, ale na našu obranu nevedeli nič vymyslieť. Vedenia v zápase sme sa ujali v 18´, keď strela Jána Rentka z 30 m prepadla za brankára. Súpera sme držali na dištanc, ale znovu sme sa nevyvarovali chýb v obrane a domáci nás za to potrestali. V rozpätí 13 min. nám vsietili 2 góly, ktoré nakoniec rozhodli zápas. Najprv v 40´skóroval Denis Gaňo a v 53´Csaba Doboš. Ani naša zlepšená hra po druhom inkasovanom góle už neprinieslai vyrovnanie a tak domáci vydreli víťazstvo 2:1, ktoré im dáva ešte „ akú takú“ nádej na záchranu a zotrvanie v súťaži.