Stratili sme dva body

V nedeľu sme na svojom ihrisku v 21.kole privítali MŠK Tatran Spišské Vlachy. Mužstvá nastúpili na zápas v pozmenených zostavách, keď chýbali viacerí hráči základného kádra na obidvoch stranách. Hral sa zápas priemernej úrovne, hostia sa ujali vedenia Kotrádym už v 12.min, domácim sa podarilo vyrovnať tesne pred prestávkou v 41.min, úspešným strelcom bol Hanzeľ.
Druhý polčas domáci pritlačili hostí, vytvorili si mierny tlak, ale príležitosti nevedeli využiť. Až v 80.min po nariadenom pokutovom kope po zahraní rukou v šestnástke hostí priklonil misky váh na stranu domácich opäť Hanzeľ. Domáci sa dlho z vedenia neradovali a už o 2 minúty bolo zase vyrovnané, keď sa presadil Grega. Výsledok ostal nezmenený až do posledného hvizdu rozhodcu. Mužstvá si pripísali po jednom bode do tabuľky.
Najbližší domáci zápas nás čaká 24.4.2016 o 16:00, naším súperom bude Slovan Veľký Folkmar.

1 kometár