Steininger hattrickom zabezpečil výhru nad Cejkovom.

FK Čaňa – TJ Družstevník Cejkov 3:2 (3:1)

Zostava FK Čaňa: Binda (45′ Brinda) – Vaľa M. (60′ Buček), Peťovsky, Gorej, Bučko – Schnurer (45′ Jurek), Labič, Auder (30′ Hanzeľ), Torok (60′ Auder) – Steininger (45′ Sipko), Lipnicky

Góly: 27′, 29′ a 41′ Steininger

Od začiatku zápasu zobrali domáci hru pod svoju kontrolu a okrem 2 chýb  z úvodu zápasu hosti z Cejkova do ničoho nepustili. Už v 2 min. sa dostali hostia do šance, keď križnu prihrávku M. Vaľu zachytil Cejkovsky hráč, ale nepotrestal ju. Potom už hru prebrali domáci, držali loptu na svojích kopačkach, zatlačili hosti na ich poločku, ale vyloženu šancu si vypracovať nedokázali. Prišla 27 min. a po prihrávke Lipnickeho Steininger otvoril skóre zápasu. Hneď o 2 min. po akcii Vaľa, Lipnicky, Steininger zvýšil na 2:0. 35 min. zahrávali domáci rohový kop, na ten si  najlepšie nabehol Gorej, ale jeho hlavičku brankár bravúrne vyrazil. Hostia sa do vyloženej šance dostali, až v 37 min., keď strelu spoza 16-ky brankár vyrazil, najlepšie zareagoval hráč hosti a odrazenu strelu poslal do siete. Potom prišla 41 min. a chvíľa Steningera, ktorý skomletizoval svoj hattrick. Po zmene strán začali domáci aktívne a už 47 min. Jurek nastrelil tyč. O 5 min. neskôr Jurek po peknej krídelnej akcii našiel spätnou prihrávkou Lipnickeho, ale ten svoju 100 % gólovú šancu zahodil. Postupom času dochádzali sily obom mužstvam a tak už hra bola rozhárana, mužstva sa po strate lopty dostavali často do protiútokov, jeden hosťom vyšiel, keď po zákroku Peťovskeho v pokutovo  územi rozhodca nariadil pokutový kop, ten hostia  nepremenili, nastrelili len tyč a tak sa stav nemenil. 76 min. dostali domaci možnosť zahrávať priamy kop, ten brankar Hanzeľovi vyrazil a dobiehajuci Auder vo vyloženej šance poslal loptu rovno do naručia brankára. 83 min. prišla znovu ojedinela strela hosti a znovu po vyrazenej lopte hostia upravili na konečných 3:2.