S Horešom bez bodu

V poslednom kole ročníka 2015/16 sme na domácej pôde privítali už istého víťaza tejto sezóny Družstevník Veľký Horeš.
Do zápasu lepšie vstúpili hostia, ktorý rýchlymi kontrami zamestnávali domácu obranu a jednu z nich premenili do úvodného gólu v 9 min. Presadil sa Erik Takáč. Vyrovnanie prišlo po peknej akcii domácich už v 12 min , autorom bol Laci Török. Obrat zavŕšil v 31 min hlavičkou Paťo Peťovský.
Domáci do polčasu mali viac z hry a mohli svoj náskok ešte zvýšiť.
Druhý polčas sa niesol v réžii hostí, tí ihneď na začiatku dvoma gólmi v rozpätí piatich minút, strelcami boli Takáč a Kotľar. Do konca zápasu sa už nič nezmenilo a ďalšie víťazstvo a tri body idú do Veľkého Horeša.
Hosťom prajeme aby sa im v tretej lige darilo a naším chlapcom, ktorý v tomto ročníku skončili na 6.mieste, aby sa v novej sezóne posunuli o nejaký ten stupienok vyššie.