S Ďurkovom len nerozhodne

V nedeľu 8.2.2015 sme odohrali druhý (pritom to mal byť už tretí) prípravný zápas počas zimnej prestávky, nakoľko minulý týždeň zápas s Veľkým Folkmarom bol zrušený. O 15.30 hod. sme nastúpili na UT Užhorodská v Košiciach proti MŠK Ďurkov ( V. liga Košicko-gemerská). Na ťažkom teréne sme v I. polčase nehrali tak oku lahodiaci futbal ako v prvom prípravnom zápase s Michaľanmi. Snažili sme kombinovať, ale zápas nám nevychádzal podľa predstáv, lebo v zadných radoch sme nehrali v zložení, v ktorom sme hrali v súťažných zápasoch a aj preto sme ako prvý inkasovali práve my a prehrávali 0:1. Do polčasu sa nám však podarilo vyrovnať vďaka gólu Stanislava Ohmana. V II. polčase sme už hrali podstatne lepšie, dobre sme kombinovali a súpera sme zatlačili na jeho polovicu, ale nevyvarovali sme sa zlej práci v defenzíve a znovu sme inkasovali a prehrávali 1:2. Naši gólmani Maroš Binda a Vladimír Brinda sa ukázali ako dôležitý článok mužstva, lebo podržali mužstvo pri niekoľkých dobrých príležitostiach hostí. Na konečných 2:2 upravoval so záverečným hvizdom jediný náš strelec zápasu Stanislav Ohman. Už v nedeľu 15.2.2015 o 11.00 hod. nás preverí na UT v Moldave nad Bodvou mužstvo z Dobšinej.