Rozhovor s Mirom

Miro, priblíž nám svoje začiatky.

V FK Čaňa som začínal s futbalom a prežil som tu skvelé prvé futbalové úspechy. Vtedy muži hrali druhú ligu v skvelých podmienkach a siahalo sa až na možnosť postúpiť do 1. ligy. Naši fanúšikovia si to možno pamätajú ešte lepšie. Ako žiaci sme tú 1. ligu hrali a do Čane chodili top kluby zo Slovenska.To je aj dôvodom, prečo som sa sem vrátil teraz z Hanisky, kde si myslím, že už som dosiahol vrchol svojej kariéry v 2. lige a hlavne tá prvá sezóna bola mimoriadne úspešná a skvelá partia.

Čosi už zažil a čo ešte chceš dosiahnuť?

Zažil som spolu v FK Čaňa, FC Lokomotíva a FK Haniska 6 postupov do vyšších súťaži a ešte aspoň pri jednom by som chcel byť v FK Čaňa. Momentálna pozícia nie je lichotivá a ťažko teraz rozprávať o takýchto ambíciách. Ešte je čo dolaďovať .

Obľúbený klub?

Mojím obľúbeným tímom je Atletico Madrid, ktoré vychovalo mnoho top hráčov.

Práca,hobby, niečo zo súkromia?

Čomu sa venujem popri futbale? Vlastním Internetový obchod Zhodnocuj.sk a pôsobím na Ekonomickej Univerzite ako doktorand, kde sa venujem odborným článkom v oblasti investovania do akciových trhov. No a 28.apríla, som sa oženil .

Odkaz pre fanúšikov?

Fanúškom by som chcel odkázať, že energia fanúšikov sa prenáša aj na ihrisko.

Ďakujem za rozhovor a veľa šťastia vo futbale ale aj v rodinnom živote!