Prvý jarný zápas

MFK Veľké Kapušany

Dátum Čas League Sezóna
13. marca 2016 14:30 IV.liga 2015/16

Na prvý jarný zápas na domácej pôde sme nastúpili s odhodlaním pretaviť zimnú prípravu v plný bodový zisk. Proti mužstvu MFK Veľké Kapušany sme nastúpili s niekoľkými novými hráčmi v základnej zostave. Úvod zápasu nám vyšiel nad očakávanie, keď v 9´nás ujal vedenia po pohodlnom doklepnutí do brány po chybe hostí Ladislav Török. Ten istý hráč mohol zvýšiť náš náskok v polovici prvého polčasu, ale svoju čistú šancu nevyužil. V dobrej príležitosti sa ocitol aj Stanislav Ohman, ale obstrel mu nevyšiel. A kedže bezzubý hostia svoju jedinú príležitosť nevyužili, po polčase sme viedli tesne 1:0. V druhom dejstve s podporou vetra hostia cítili možnosť vyrovnania, ale dobrými zákrokmi náš gólman Maroš Binda im skórovať nedovolil. Poisťujúci a ukľudňujúci gól v 51´pridal novic Branislav Hanzeľ po skvelej prihrávke ďalšieho novica Tibora Schnurera a umiestnenou strelou k pravej žrdi zvýšil náš náskok na 2:0. A kedže hostia svoje šance zahodili a my sme ďalší gól už nepridali, porazili sme na domácej pôde súpera 2:0. Už v sobotu 19.03.2016 naše mužstvo cestuje na pôdu MFK Rožňava, ktorá k záchrane potrebuje body ako soľ.

1 kometár