Prehra v Kalši

0
27

Vo štvrtom kole sme cestovali na horúcu pôdu do Kalše. Už v 6 minúte sme sa ujali vedenia po peknom góle Tomáša Steiningera , ale už o 4 minúty bolo vyrovnané. V 30 minúte domáci otočili stav stretnutia. Nástup do druhého polčasu nám vyšiel , domácim sme v priebehu 5 minút trikrát podkúrili, ale ani Steininger,ani Peťovský sa nepresadili proti domácemu brankárovi. Domáci udreli v 55 minúte po rohovom kope a od tohoto momentu chytili pevne zápas do svojich rúk. Zo strany hostí neprišla žiadna odpoveď, ani striedania nepriniesli žiadnu zmenu na ihrisku. V niektorých momentoch nás podržal brankár Maroš Binda. V 90 minúte po faule Lukáša Vaľu v šestnástke nariadil rozhodca pokutový kop, ktorý domáci Krakovský s prehľadom premenil a stanovil konečný výsledok na 4:1. Na budúci týždeň nás v domácom stretnutí čaká derby stretnutie , keď privítame nováčika súťaže FK Geča 73.