Otočený zápas

V 7 .kole sa na našom ihrisku predstavil súper s veľmi kvalitným kádrom – Mladosť Kalša.

Od začiatku to bol zápas o každý meter ihriska, útočníci sa málo presadzovali, obrany sa snažili všetko zastaviť. Po polhodine prišli aj nejaké šance a to hlavne na strane domácich. Gorej loptu vybojoval a vysunul peknou kolmicou do úniku Steiningera, ktorý ale svoju šancu nepremenil.

Druhý polčas sme začali peknou akciou, ktorú zakončoval Lipnický,ale brankár hostí bol pozorný. S nasledného protiútoku sa hostia ujali vedenia Jančim. Domácim sa podarilo vyrovnať po centri Töröka a hlavičke Lipnického. O chvíľu už vedenie strhlo na stranu mužstvo domácich, keď po dlhom  vhadzovaní Molnára a hlavičke Hanzeľa lopta skončila za chrbtom brankára Dedinského, ktorý nahradil zraneného Riemera.

Nadpriemerný zápas v tejto súťaži sa skončil domácim víťazstvom 2:1.

Najbližšie naše mužstvo cestuje do Medzeva a doma sa predstaví 25.septembra v ďalšom šlágri tejto ligy- Pokrok Krompachy. Všetkých Vás na náš štadión pozývame.