Nečakaná remíza

V 27.kole sme na domácom ihrisku privítali Lokomotívu Michaľany.Od začiatku zápasu to bola hra na jednu bránku, hostia vyrážali do brejkov len veľmi sporadicky. V prvom polčase sme si vypracovali viacero príležitostí, ale ani jednu sa nepodarilo dotiahnuť do gólu.

Na samom začiatku druhého polčasu v 48 minúte po rýchlom brejku bol v pokutovom území faulovaní brankárom hostí náš kapitán Ladislav Török a nariadený pokutový kop s istotou premenil najlepší hráč na ihrisku Maroš Miškovič. To bolo z našej strany v tomto zápase všetko lebo o chvíľu už bolo vyrovnané, keď po rohu hostia vyrovnali a dokonca zápasu si ešte vypracovali niekoľko brejkov, ktoré ale boli neúspešné. Zápas sa skončil deľbou bodov 1:1.

V ďalšom kole cestujeme do Strážskeho a v 29 .kole privítame na našom ihrisku v derby zápase Tatru Sokoľany.

Dátum Čas