Nákup v Horeši

V nedeľu sme cestovali na ihrisko lídra tabuľky Družstevníka Veľký Horeš. Pred zápasom sme nemali veľké oči, chceli sme uhrať dobrý výsledok, ukázať kvalitný futbal.
Aj v tomto zápase sme nič nemenili so svojej stratégie a hrali sme otvorený futbal, vytvorili sme si aj nejaké šance ale góly padali len do našej brány. Vedúcemu tímu tabuľky a ašpirantovi na postup sme podľahli vysoko 8:0 po polčase 4:0.
Zostavy:
Družstevník Veľký Horeš:Feke-Patkanoci,Seman(61.Battyányi),Capko,Sninský-Takáč(68.Forgáč),Kotľar,Vajda,Lukáč-Kiovský(63.Vaško),Adam
FK Čaňa-Binda-Vaľa L.,Varhoľák,Tereščík,Vaľa M.-Török(55.Čigáš),Labič,Steininger,Ohman-Varga,Lipnický(85.Juhász)
Góly:16.Capko,30.Kotľar,31.Kiovský,42.Vajda,51.Adam,54.Kotľar,57.Kiovský,88.Kotľar
ŽK:Capko-Vaľa M.,Varga,Lipnický
Rozhodoval Leferovič-Jancura,Hudák