Mohli sme mať bod

Od úvodu zápasu sme hrali s domácimi vyrovnanú partiu a ukázalo sa, že v zápasoch na súperových ihriskách sme často brzdení v hernej aktivite rozhodcami a nebolo tomu inak ani dnes. Vráťme sa však k zápasu,

ktorý ponúkol množstvo zaujímavých situácií a to hlavne v podobe 5-minútovky od 12´po 17´, keď padli až 4 góly. Vedenia sa ujali domáci v 12´gólom Viňanského, ale o 2 minúty na 1:1 vyrovnal Ladislav Török. Domácim výrazne pomohol v 16´ hlavný rozhodca, ktorý nariadil nezmyselný pokutový kop a tým nás veľmi poškodil. Domáci Hreško ho využil a domáci viedli 2:1. Nie však dlho, lebo o minútu v 17´vyrovnal na priebežných 2:2 náš dorastenec Michal Juhász. Hrali sme od tejto chvíle uvoľnene a domácim sme boli vyrovnaným súperom. Zlom nastal, keď sa najprv zranil v 36´Ondrej Čigáš, ktorý skončil na ošetrení v nemocnici s otrasom mozgu a o 10 minút odstúpil pre zranenie aj Richard Tereščík. Týchto hráčov už náhradníci nedokázali dostatočne zastúpiť a domáci už v II. polčase mali viac z hry, čo v 62´pretavil v posledný a aj rozhodujúci gól zápasu Kasič. My sme si mohli odniesť z pôdy tretieho celku bod, ale to by musel samostatný nájazd na brankára v poslednej minúte zápasu využiť Tomáš Borovský.