Mínus tri body

Do tabuľky pravdy sme si započítali ďalšie mínusové  body, keď sme doma podľahli MFK Spartak Medzev 0:3.Výsledok je jednoznačný, aspoň z pohľadu nezainteresovaného diváka. Ale každý kto bol na štadióne, videl že domáci zahodili aj nemožné.

Hostia pricestovali do Čane z chýrom o dobrom mužstve. Od začiatku sa zamerali na pozornú obranu a snažili ssa vyrážať do protiútokov. Domáci si od začiatku vytvorili celý rad šancí , ale po polčase bol stav 0:1 ,keď si nešťastne po obrannom zákroku hlavičkoval loptu do siete Jozef Molnár. Ale šance , ktoré zahodili niektorý hráči domácich volali po góle.

Aj v druhom polčase sa obraz hry nezmenil a domáci si vytvorili tlak, ktorý vyústil v nastrelení žrde bráni hostí Stanislavom Ohmanom. Z protiútoku hostia vsietili druhý gól , ktorý rozhodol o výsledku tohoto zápasu. V závere ešte hostia prikrášlili výsledok a odviezli si tri body za výhru 3:0.

Čiernym bodom tohoto zápasu bolo zranenie nášho najlepšieho hráča „StanlyhoOhmana, ktorý sa snažil využiť zaváhanie obrany hostí, ale nedovolene ho zastavil brankár Dedinský a po ich zrážke ich museli odviezť do nemocnice. Nášmu hráčovi zranenie hlavy,otras mozgu a 6 stehov na nej znemožní 4 -6 týždňov nastúpiť na súťažný zápas.  Obidvom hráčom prajeme skoré uzdravenie.