Lokomotívu sme nezastavili

0
11

V druhom kole Slovenského pohára sme na našom ihrisku privítali druholigovú Lokomotívu Košice. Súper od začiatku zápasu držal loptu na svojich kopačkách. Naše mužstvo sa spoliehalo na rýchle protiútoky, ktorým zase chýbali presná koncovka. Hostia sa ujali vedenia v 36.min po faule v pokutovom území a premenenej penalte Cuprišina. V 43.min si to zopakoval, keď sa zase previnil náš obranca a tak polčas sa skončil výsledkom 0:2.

Do druhého polčasu nastúpili mužstvá uvoľnenejšie , predvádzali krajší futbal. Hostia zvýšili na  3:0 po rýchlom brejku a zakončení Konkoľa.. Naším chlapcom sa podarilo znížiť v 85 min, keď úspešným strelcom bol po peknej akcii Ohman.

Lokomotíva zaslúžene postúpila do ďalšieho kola Slovenského pohára, kde ich súperom bude AS Trenčín.