Krompašania zbíjali v Čani

V nedeľu sa v Čani hral kvalitný štvrtoligový futbal, ku ktorému prispeli obidve mužstvá.

Prvý polčas nepriniesol veľa vzruchu pred bránkami, hral sa futbal väčšinou medzi šestnástkami, veľa osobných súbojov, nepresností, ktoré ale vyplývali z toho, že si mužstvá nedarovali ani trocha času na pokojné založenie akcie. Hostia mali viac z hry, držanie lopty bolo v ich prospech ,ale čisté šance si nevypracovalo ani jedno mužstvo.

Druhý polčas rozbehli lepšie domáci, ale ich veľkú šancu nepremenil Schnurer. Hosťom vychádzali rýchle protiútoky a po jednom z nich, keď tomu predchádzala strata lopty domácich na polovici ihriska, premenil vo vedúci gól v 65 min z malého vápna Hagara.            Domácim sa podarilo zareagovať v 76 min, peknou strelou sa prezentoval Peťovský a nedal šancu brankárovi hostí Burkušovi. Domáci sa pokúsili strhnúť víťazstvo na svoju stranu, ale hru príliš otvorili, hostia zaútočili do otvorenej obrany a Rychnavský z vnútra šestnástky ďalším pekným gólom strhol víťazstvo na stranu Krompách. Do konca zápasu sa už nič nestalo a tak Krompachy si vezú z Čane tri body.

Najbližšie čaká naše mužstvo zápas vo Veľkom Folkmari a najbližší domáci zápas odohrá naše mužstvo 2.októbra o 14:30 proti nováčikovi Družstevník Parchovany.