Kendice sme prevalcovali

V nedeľu podvečer 22.2.2015 sme odohrali štvrtý zápas zimnej prípravy na UT Užhorodská v Košiciach s účastníkom IV.ligy Sever FK Slovan Kendice.

Začiatok zápasu sa hostia snažili nás predčiť kombinačnou hrou. Naše mužstvo už od 5 min. hralo bez možnosti striedania nakoľko zraneného Matúša Vaľu nahradil ešte stále, len dorastenec Michal Juhász, ktorý bol jediným náhradníkom na našej strane. Hostia tiež pricestovali na zápas, len 12-ti, ale bez brankára. Preto po vzájomnej dohode odchytal jeden polčas za hostí náš Maroš Binda a druhý polčas Vladimír Brinda a obaja si proti „vlastným“ schuti zachytali. Vedenia 1:0 sme sa ujali po priamom kope Ondreja Čigáša  a do polčasu sme pridali ďalšie 2 zásahy a viedli pohodlne 3:0. Z našej strany bolo vidieť dobrú zimnú prípravu pod vedením nového trénera, nakoľko naše mužstvo jednoznačne kondične súpera prevýšilo a v spojení s patričnou bojovnosťou sa dala očakávať ďalšia gólová úroda. Veď aj konečný výsledok 6:1 v náš prospech hovoril za všetko.  Hattrickom sa blysol dorastenec Michal Juhász a po jednom góle pridali Ondrej Čigáš, Igor Hriš a Ladislav Török. A výsledný gólový rezultát mohol byť ešte vyšší, ale posledných 10 min. sme dohrávali desiati. Najbližšie 1.3.2015 o 15.30 hod. nás preverí na UT Užhorodská v Košiciach horúci ašpirant na postup do našej súťaže – zatiaľ vedúci celok V.ligy skupiny Košicko-gemerskej FK Geča 73.