Jasná výhra

0
28

V derby zápase s FK Geča 73 sa zrodil výsledok, ktorý viacerí fanúšikovia neočakávali. Domáci sa do hostí pustili od prvej minúty a vytvárali si šance, ktoré ale nie vždy dokázali zakončiť. Už v 3.minúte prekonal hosťujúceho brankára Lipnický a viedli sme 1:0.V 26.minúte sa po rýchlej akcii presadil ďalší náš útočník Steininger,2:0. Aj hostia si vytvorili niekoľko sľubných náznakov ,ale domáceho brankára otestovali len niekoľkokrát. Pre koncom prvého polčasu pridal tretí gól Ladislav Török.
Druhý polčas už nemal také tempo, ale v 79 minúte sa opäť presadil Lipnický. O nikeoľko minút mohol zavŕšiť hattrick, ale svoju ďalšiu šancu nepremenil. Hostia sa snažili na konci záapsu streliť aspoň čestný úspech, ale ich snaha vyšla nazmar.
Pre veľmi peknou návštevou – 800 divákov, domáci zdolali Geču hladko 4:0.

Zostavy:
FK Čaňa:Binda-Varga,varhoľák,Vaľa L.,Péter(78.Borovský)-Török La.,Vaľa M.(70.Ohman),Peťovský(46.labič),Čigáš-Lipnický,Steininger
FK Geča:Groško-Milkovič,Bartók,Török Lu.,Raši-Sciranka,Hutter,Hoščuk(46.Leško),Demeter(46.Berezňák)-Figura,Fečo(68.Timko)
ŽK:Peťovský,Čigáš,Labič-Sciranka,Berezňák