Hladká výhra

Vo veľmi teplom počasí, keď ortuť teplomera sa vyšvihla nad 30 stupňov celzia sa naši chlapci pustili do boja s Rožňavou v oklieštenej zostave. ALe začiatok im vyšiel parádne. Ešte neskončila ani prvá minúta a už po veľmi peknej akcii zakončil skvelú prihrávku mladíka Peťovského náš kanonier Ladislav Török. O niekoľko minút, presnejšie v 9 minúte sa presadil po chybe brankára hostí Dušan Varga. Do prestávky sa hostia snažili skorigovať stav stretnutia, ale nepodarilo sa im prekabátiť obranu domácich. Aj to málo čo prešlo zlikvidoval spoľahlivý Maroš Binda.
Druhý polčas sa už odohrával pod kontrolou dnes výborne hrajúcich domácich, ktorý ešte dvoma gólmi dali konečnú podobu výsledku. Po dlhom autovom vhadzovaní Jozefa Molnára sa hlavou presadil v 51 minúte výborne hrajúci, ešte vekom dorastenec, Patrik Peťovský. A v 71 minúte ukončil peknú akciu Ladislav Török, ktorý dnes odohral zápas aj s malým sebazaprením.

Zostavy
FK Čaňa: Binda-Molnár,Vaľa,Varhoľák,Péter-Török(82.Brinda),Vaľa M.(74.Juhász),Peťovský,Borovský(70.Čarný)-Steininger,Varga
Rožňava: Mišina-Breuer,Roth,Meszner,Havko-Strelka,Figúr(75.Rochl),Ďuríček,Drobňák(68.Madarász)-Milata,Sappanoš
ŽK:Vaľa-Róth,Havko,Sappanoš

Pred 200 divákmi rozhodoval JÁN Leferovič

Pridaj komentár