Festival premárnených šancí s Gečou

V nedeľu 1.3.2015 o 14.00 hod. sme na domácom vedľajšom ihrisku privítali v prípravnom zápase mužstvo zo susednej obce Geča

V prvom polčase to bol z oboch strán zápas od šestnástky po šestnástku a ani jedno z mužstiev si nevytvorilo vyloženú gólovú šancu a aj preto bol prvopolčasový stav bezgólový. Do druhého polčasu sme však prestriedali a začali sme hrať viac kombinačne a prichádzali aj šance. Mali sme ich niekoľko vyložených a aj 100%tných, ale nevedeli sme trafiť ani prázdnu bránu. A keď už lopta aj smerovala do brány, bol proti terén, ktorý na počudovanie všetkých zmenil smer letu lopty tak, že preskočila aj brvno. Vytúženého gólu sme sa dočkali 10 min. pred koncom, ktorý vsietil Lukáš Labič. A keďže sme ďalšie dobré šance už nevyužili, porazili sme súpera síce tesne, ale spravodlivo 1:0. V generálke pred súťažou nás v nedeľu 8.3.2015 čaká účastník III. ligy Východ TJ Vyšné Opátske.