Druhý v tabuľke

Po ďalšom víťazstve na domácom ihrisku nad ŠK Strážske 3:0 sme poskočili v tabuľke na druhé miesto, 3 body za vedúcim FK Krompachy.

Zápas proti Strážskemu sme začali vlažným tempom, hra bola priveľmi rozkúskovaná, čo vyhovovalo najmä hosťom. Ako tak sme sa prebrali v druhej polovici polčasu a ujali sa vedenia v 27 .min po rohovom kope a hlavičke Steiningera. Prvý polčas už zmenu výsledku nepriniesol, väčšie príležitosti sa mužstvám nepodarilo vytvoriť.

Druhý polčas sme začali náporom a zdalo sa že rýchlo bude o výsledku rozhodnuté. Svoje príležitosti ale domáci zahodili a postupom času sa začali aj hostia viac osmeľovať. Hra sa prelievali z jednej strany na druhú, prevládali nepresnosti a ľahké straty lôpt. V 72 minúte domácim vyšiel rýchly protiútok a zásluhou Steiningera zvýšili náskok o dva góly. V 78.min sa po peknej kombinácii k lopte dostal Ohman a ten už vedel čo s loptou. Obišiel dvoch protihráčov, spôsobom na aký sme zvyknutý u reprezentanta Miňa Stocha a umiestnenou strelou nedal brankárovi hostí Regendovi šancu.

Na výsledku sa do konca zápasu už nič nezmenilo a tak sme si pripísali už ôsme víťazstvo v tejto sezóne.