Dôležité tri body

V súboji s MFK Sobrance sa nič iné ako tri body nerátali, a tak naše mužstvo od začiatku zápasu diktovalo tempo hry, vytváralo si šance, ktoré ale nepremieňalo. Už po polhodine hry mohlo byť o zápase rozhodnuté , ale svoje veľké šance Dušan Varga nepremenil. Hostia sa do veľkých šancí nedostávali, ich hra končila väčšinou pred šestnástkou, kde sa pokúšali ohroziť našu bránu strelami z väčších vzdialeností. Keď už sa zdalo, že prvý polčas skončí bezgólovou remízou, v 45 minúte po rohovom kope Stanislava Ohmana zakončil volejom Dávid Lipnický. Potvrdil tým , že je momentálne náš najproduktívnejší útočník.
V úvode druhého polčasu, presnejšie v 51 minúte sme pridali druhý gól, keď peknú akciu zakončil gólom Stano Ohman. O ďalších 5 minút po strele z priameho kopu zvýšil náskok na 3:0 Ondrej Čigáš. Od tohoto momentu tempo hry pokleslo, bojovnosť hostí klesla a naši hráči udržiavali pekný výsledok.
Do tabuľky sme si pripísali veľmi dôležité tri body a posunuli sme sa v tabuľke na 10 miesto. najbližšie hráme na ihrisku v Michaľanoch. Ďalší domáci zápas odohráme na budúcu nedeľu, keď sa proti nám postaví Olympia Borša.

Zostavy:
FK Čaňa:Binda(K)-Vaľa L.,Miškovič(74.Juhász),Varhoľák(57.Ružička),Tereščík-Török(81.Peťovský),Čigáš,Steininger,Ohman-Varga,Lipnický
MFK Sobrance:Ónody-Ihnát,Mihalovič,Pakosh(21.Sivák),Viňanský-Kováč(88.Tomko),Popovič,Hreško(K),Lukačko-Hutaj,Legemza(72.Kasič)
Góly: 45.Lipnický,51.Ohman,56.Čigáš
Žlté karty:Lipnický-Hreško,Lukačko,Kasič