Dobrý vstup

V prvom jarnom kole sme doma nastúpili na veľmi kvalitne pripravenom ihrisku proti Veľkým Kapušanom.
Zápas mal prvky prvého súťažného zápasu po zimnej príprave, veľa nepresností , ale aj veľa bojovnosti. Do súpera sme sa od začiatku pustili s úmyslom streliť rýchly gól. Ten prišiel v v 18 minúte, keď sa presadil Erik Čontošfalský. V 33 minúte vsietil druhý gól po rýchlej akcii dorastenec Michal Juhász a zdalo sa, že je už rozhodnuté a pridáme ďalšie góly.
V druhom polčase išlo tempo hry dole, a zápas sa už len dohrával. Z letargie našich vyrušila chyba stopéra Patrika Varhoľáka a hostia znížili stav stretnutia. Po ďalšej chybe sa rútil sám na domáceho brankára striedajúci hráč hosti Krajnikovec, ale neuspel. A tak po výsledku 2:1 si do tabuľky pripisujeme dôležité tri body. A tešíme sa z víťaznej premiéry nášho nového trénera Petra Andrejca.

Dátum Čas