Dispečer stredu poľa

Ako prebiehala zatiaľ tvoja kariéra-Tomáš Boda?
Ako žiak a dorastenec som vyrastal v klube MFK Košice, kde som zažil skvelé roky, po boku dobrých trénerov, dali mi tam základy futbalu.
Neskôr som prestúpil do klubu MFK Krásna nad Hornádom, odkiaľ pochádzam a tam som hrával za A mužstvo ešte ako dorastenec, vtedy ešte
krásna hrávala 3 ligu, ale neskôr klub skončil a moja cesta za futbalom už viedla do Barce, a nakoniec som skončil v Čani a dúfam že si tuná zahrám čo najdlhšie mame tu skvelú partiu.

Čaká nás ďalší zápas na domácej pôde, súperom budú druhé Sokoľany. Čo od toho zápasu očakávaš?
Bude to pre nás ťažký zápas, Sokoľany majú kvalitný tým. My hlavne musíme bojovať na ihrisku a ukázať ľuďom, že futbal vieme hrať a aj chceme. Verím, že tento zápas dotiahneme do víťazného konca. Škoda aj niektorých hráčov zo základu, ktorý sú zranený, v tomto zápase by nám určíte veľmi pomohli .Myslím si, že to bude výborný zápas, ako pre hráčov, tak aj pre divákov a verím že 3 body ostanú doma.
Doma máme zatiaľ bilanciu 7 výhier 4 remízy a jednu prehru. Čo príde teraz?

No doma sa nám zatiaľ celkom darí. Je to pre nás jeden z najťažších zápasov v lige, ale dúfam že tento zápas vyhráme !
Sokoľany prehrali minulý týždeň v Kechneci, určite budú chcieť zabodovať?
Ako som spomínal Sokoľany majú dobre mužstvo, veď to vidno, sú druhé v tabuľke, také mužstvo chce všade bodovať, aj keď sa im to v Kechneci nepodarilo a myslím si, že naše mužstvo urobí všetko preto, aby sme ten zápas zvládli .

Nás čaká druhý zápas v poradí na domácej pôde, o týždeň nás čakajú Rudňany, získame všetkých 9 bodov?
Neviem aké majú teraz mužstvo Rudňany, ale myslím si, že to musí byť pre nás povinná jazda, doma musíme zápasí vyhrávať a keď zvládneme zápas zo Sokoľanmi, tak určíte budú všetky 9 body doma a dúfam že postúpime v tabuľke vyššie .

Ako prebiehala príprava na zápas, čo od vás očakáva tréner?

Na tréningy chodíme v skromnom počte, každý z nás ma robotu a nie vždy nám to robota umožní, takže veľa toho natrénované nemáme. Tréner od nás vždy očakáva, aby sme na ihrisku odovzdali maximum a myslím si, že už každý hráč vie, čo ma hrať na ihrisku a čo od neho očakáva tréner.