Ďalšie zakopnutie

V 7.kole sme na domácej pôde nastúpili proti Spartaku Medzev. Domáci po víťazstve v Slovenskom pohári nepodali výkon, ktorý by mohol priniesť tri body. Hostia sa predstavili vo veľmi dobrom svetle, hrali pekný, rýchly, kombinačný futbal. Vedenia sa ujali po nariadenom pokutovom kope, keď unikajúceho hráča hostí nedovolene a zbytočne fauloval Borovský. Pokutový kop v 20 minúte premenil Horňák. Naše náznaky šancí ostali nevyužité.
Druhý polčas nepriniesol v hre zásadnú zmenu, hostia kontrolovali priebeh zápasu. V 53 minúte odpískal rozhodca pokutový kop v prospech domáceho družstva,ale ponúknutú šancu na vyrovnanie odmietol Lipnický. V 70 minúte pridali druhý gól, jeho autorom bol Lukáč. O minúte domáci síce znížili po rýchlej akcii Steiningerom, ale to bolo z ich strany všetko. V 78 minúte zavŕšil stav stretnutia striedajúci Pulščák, keď nekompromisne prestrelil domáceho brankára.

Zostavy:
FK Čaňa:Binda(46.Brinda)-Borovský,Vaľa,Varhoľák,Varga-Török,Čigáš,Labič(46.Miškovič),Ohman-Lipnický(68.Peťovský),Steininger
Spartak Medzev:Kerpčár-Kuruc,Stropkay,Bortnyák,Domanič(87.Karas),-Lukáč,Gondoľ,Szalka,Gracer(73.Pulščák)-Herczeg,Horňák
ŽK:Borovský,Varga-Szalka,Domanič,Bortnyák,Gondoľ
Pred 150 divákmi rozhodoval Šoltés asistenti Jasečko,Želizňák

Pridaj komentár