Ďalšia prehra v Medzeve

0
17

Na pôdu do Medzeva sme cestovali bez troch hráčov základu L. Vaľu, Tereščíka a aj Töröka. Do 12´zápasu sme mohli vyhrávať spokojne 2:0, ale znovu sme naše čisté šance nevyužili. A tak v 12´prišiel trest v podobe

zbytočného a hlúpeho gólu, ktorý vsietil domáci Matúš Lorinčák. Do polčasu sme však mohli vyrovnať a aj ujať sa vedenia, ale ďalšie 2 čisté tutovky sme znovu nevyužili. Obraz II. polčasu sa nezmenil, my sme boli lepším celkom, ale nemohúcnosť v koncovke nás dnes stála všetky 3 body. Najprv sme v úvode II. polčasu nastrelili brvno a potom znovu nevyužili 3 gólové šance. Domáci sa obávali o vyrovnanie skóre „ a ako už to býva zvykom na súperom ihrisku“ znovu zaúradoval hlavný rozhodca z Poľska (asi na celú sezónu v Medzeve). V priebehu 82´sme po druhej žltej karte prišli o Stana Ohmana a následne aj inkasovali poisťujúci gól Patrika Horňáka na konečných 2:0 pre Medzev z vymysleného pokutového kopu, keď jasne bol faulovaný náš hráč Ján Rentko mimo našej šestnástky a na počudovanie nás a aj všetkých domácich divákov, rozhodca nezmyselne odpískal proti nám pokutový kop. No a znovu sa ukázalo, že futbal vie byť aj nespravodlivý, keď lepšie mužstvo prehralo. Ale futbal je o góloch a rozhodcoch a nie o šanciach.