Ďalší posun vpred

Po ďalšom domácom zápase, v ktorom sa nám do cesty postavilo mužstvo so Strážskeho, sme sa v tabuľke posunuli na siedme miesto. Po nie veľmi dobrom začiatku je to pred koncom jesennej časti solídne postavenie mužstva v tabuľke. najbližšie naše mužstvo odohrá dva záapsy na ihriskách súperov, najprv cestuje na posledné kolo jesennej časti, k lídrovi IV.ligy, Družstevníku Veľký Horeš. A jeseň ukončia v predohrávanom prvom jarnom kole na ihrisku nováčika súťaže AŠK Maria Huta Gelnica. v oboch zápasoch chlapcom držíme palce aby nejaké body priviezli do Čane.

FK Čaňa-ŠK Strážske 3:1(2:0)
Zostavy:
FK Čaňa Binda-Vaľa M.,Varhoľák,Miškovič,Vaľa L.-Ohman(80.Juhász),Labič,Török-Varga(70.Peťovský),Lipnický(87.Čarný),Steininger
ŠK Strážske:Regenda-Pavúk F,Pavúk J,Hardik,Soltész(70.Hredzák)-Stach(82.Mitro),Blahuta,Bodnár,Pavlov-Široký,Michaliv

Góly:12.Lipnický,38.Pavúk, F vl.,64.Ohman-52.Soltész
Žk:Miškovič,Čarný-Stach,Bodnár,Michaliv