Cenný bod

Na pôdu do Michalian sme cestovali s predsavzatím prelomiť bodovú mizériu na pôde u tohto súpera, kde sme nebodovali už niekoľko rokov. Bez niekoľkých hráčov a aj so sebazaprením hrajúcimi hráčmi sme však úvod zápasu

nezachytili a v 11´sme inkasovali, keď sa domáci gólom Jozefa Mihoka ujali vedenia 1:0. Vo všeobecnosti to však bol vyrovnaný zápas, obe mužstvá kombinovali v strede poľa, ale domáci sa na rozdiel od nášho mužstva dostávali aj k zakončeniu. Bojovný a tvrdý zápas sa miestami vyhrocoval, ale naše mužstvo si podržalo „nervy na uzde“, hoci až traja naši hráči nastupovali do II. polčasu s inkasovanými žltými kartami z prvého dejstva zápasu. Naša obrana počas zápasu dobre pracovala a Jožo Molnár niekoľkokrát riskantne a čisto odstavil domácich hráčov a nedovolil im zakončiť. Naše mužstvo ako správny kapitán pri šanciach domácich podržal aj náš brankár Maroš Binda. Hoci sme počas zápasu nemali žiadnu vyloženú šancu, dočkali sme sa vyrovnania v 80´. Po faule v šestnástke na Laciho Töröka najprv správne reagoval na situáciu postranný rozhodca, ktorý avizoval hlavnému rozhodcovi faul a následne Patrik Varhoľák z nariadeného pokutového kopu vyrovnal na konečných 1:1. Po bojovnom výkone sme si odviezli z Michalian cenný a spravodlivý bod.